NÁŠ PRODUKT VAŠE INSPIRACE 

MAKE-UP

Tyčinky jsou jedněmi z kouzelných pomocníků, které můžete použít na mnoho způsobů, a tak by neměly chybět v kosmetické výbavě žádné ženy. Líčení s nimi zvládnete levou zadní. Od aplikace očních stínů, korekce špatně nanesené rtěnky nebo laku na nehty, či zarovnání stínů na obočí.

IMG_6566.jpg
 
IMG_6617.jpg

OSOBNÍ HYGIENA

Ve výbavě domácnosti by neměly JOSHI tyčinky scházet. Při odstranění make-upu, když se potřebujete dostat i na ta nejmenší místa. Pokud chcete depilovat malý prostor, naneste vosk na požadované místo tyčinkou. Když potřebujete rychle upravit obočí, stačí jen ponořit tyčinku do vazelíny, pročesat obočí a budete ho mít hned upravené. Pokud si nechcete agresivní přípravky nanášet na celý obličej, stačí do nich ponořit tyčinku s pevnou špičkou a nanést produkt přímo na vyrážku.

 

 

-

VŠE OSTANÍ

Pro všechny vaše kreativní vášně s důrazem na detail, preciznost a ostré kontury. Ať už malujete a potřebuje pomocníka pro větší umělecké efekty. Nebo jste podlehli fotografování a potřebujete vyčistit objektiv pro ostřejší zachycení vašich vzpomínek. 

IMG_6664.jpg
  • Facebook
  • Instagram